products

Niebieska maszyna czyszcząca do silników HHO Carbon Prosta obsługa Waga 160 kg

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Zeayeto
Orzecznictwo: CE FCC
Numer modelu: HO-1500
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Opakowania drewniane
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T / TL / C Paypal
Możliwość Supply: 400 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Generator gazu HHO Waga: 120kg
Moc: < 6 KW Gwarancja: 1 rok
Zalety: Przyjazny dla środowiska Cleaner do węgla Wilgotność względna (%): 90
High Light:

internal engine cleaning machine

,

car decarbonization machine


opis produktu

Prosta obsługa HHO Engine Carbon Cleaning Machine Blue Color Waga brutto 160kg

Wprowadzenie:

Maszyna do czyszczenia węglowego silnika wodorowego należy do spawarki wodnej, która służy głównie do oczyszczania osadu węglowego w komorze spalania silników. W porównaniu z tradycyjną metodą (zdejmij części silnika i użyj środka czyszczącego do czyszczenia węgla), jest to wygodniejsze. Cały proces czyszczenia węgla wymaga tylko 20-30 minut.

Specyfikacja:

Pozycja Maszyna do czyszczenia karbonowego silnika
Kolor niebieski
Główna funkcja Czysty węgiel
Napięcie znamionowe 220V AC
Moc znamionowa <6 kW
Wydajność gazu 1500 l / h
Konsumpcja wody 0,7 l / h
OEM Dostępny

Dlaczego oczyszczanie węgla:

Następujące problemy spowodują zwiększenie osadów węgla w silniku: niepełne spalanie, słaba jakość oleju, złe nawyki jazdy, długa jazda przy niskiej prędkości, niska jakość powietrza i tak dalej. Depozyt węglowy powoduje „drżenie silnika, awarię zimnego rozruchu, osłabienie jazdy, zwiększenie zużycia oleju opałowego, przekroczenie normy emisji spalin i inne awarie. W końcu znacząco wpłynie na osiągi pojazdu, powodując 90% awarii podzespołów silnika, zwiększenie zużycia paliwa, nadmierną emisję spalin, skrócenie żywotności silnika i innych odpowiednich akcesoriów.

Zasada działania:

Ciągle rozkładać wodór i tlen z wody przez elektrolizę. Wodór jest rodzajem paliwa, a tlen odgrywa rolę jako pomoc w spalaniu. W warunkach pracy silnika paliwo wodorowe i tlenowe wpływające do maszynowni, gdzie powietrze i inne paliwo samochodowe (olej lub gaz) spalają się razem. Spalanie wodoru i tlenu spowoduje wytwarzanie pary o wysokiej temperaturze. Wiadomo, że gorąca para wodna zmiękcza twarde osady węglowe, zmiękczając cienką warstwę węgla w każdym cyklu. Zmiękczenie osadzania się węgla następuje na tym etapie pracy silnika. (Proces zmiękczania osadzania węgla) Jednocześnie wodór jest również rodzajem katalizatora. Wodór z powietrzem wpadającym do silnika. W procesie sprężania, z powodu molekularnego wodoru jest bardzo lekki, rozprzestrzenia się wszędzie w komorze spalania. Jednocześnie cząsteczka wodoru jest bardzo mała, która jest w stanie szybko przejść do wnętrza osadzania się węgla, aby zmiękczyć osadzanie się węgla. Dzięki uwodornieniu niepalny węgiel zamienia się w palne osadzanie się węgla. (Proces modyfikacji osadzania węgla) Po tym, jak osadzenie węgla zmodyfikowane w ostatnim cyklu, zostaje spalone w następnym procesie spalania, a dwutlenek węgla jest produkowany i odprowadzany z samochodu.

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613632760179

WhatsApp : +8613632760179