products

Eco Friendly Hydrogen Engine Carbon Cleaning Machine Eletroliza wody

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Zeayeto
Orzecznictwo: CE FCC
Numer modelu: HO-1500
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Opakowania drewniane
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T / TL / C Paypal
Możliwość Supply: 400 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: system paliwowy do dekarbonizacji samochodów z silnikami wodorowymi Użycie: Produkty do pielęgnacji samochodów
Gwarancja: 1 rok Pojemność znamionowa: 4,5 (KVA)
aplikacji: czyszczenie węgla do silnika benzynowego Funkcja: Oxygen Hydrogen Gas Engine Carbon Clean
High Light:

car engine washing machine

,

engine decarbonising machine


opis produktu

Ekologiczna maszyna do czyszczenia silników wodorowych na węgiel z Eletrolysis wody

Informacje o produkcie:

Maszyna do oczyszczania węgla z tlenem i wodorem jest urządzeniem wytwarzającym wodór i tlen za pomocą generatora wodoru o mocy 4,5 KW. A te do gazu będą przesyłane do układu silnika przez rurociąg, aby spalić się przy pomocy złóż węgla. Podczas procesu nie ma szkodliwej substancji, dlatego nazywa się ją nową technologią hho.

Charakterystyka:

Oszczędność czasu Potrzeba tylko 20 minut na oczyszczenie węgla z silnika.
Efektywny Oczywiste efekty po oczyszczeniu węgla i zadowolenie klientów w 100%.
Szerokie zastosowanie Jedna maszyna może służyć zarówno do pojazdów benzynowych, jak i wysokoprężnych. Szeroki zakres dla pojazdów: samochodów osobowych, SUV, samochodów służbowych, autobusów, ciężarówek itp.
Wielofunkcyjny Może czyścić części silnika, takie jak wlot, wtryskiwacz, filtr DPF, świecę zapłonową itp.
Przydatny Poprawa wydajności samochodów, po oczyszczeniu węgla, zużycia oleju, 70% zanieczyszczenia powietrza i hałasu silnika można zmniejszyć, a 20% mocy silnika poprawiło się.
Bezpieczny Gwarancja 100% bezpieczeństwa użytkowania maszyny (Samochodowe urządzenie alarmowe podciśnieniowe)
Przyjazny dla środowiska Nie szkodzi to silnikom.
Łatwa operacja Ekran dotykowy HD może uczynić czyszczenie węglem bardziej wygodnym.

Zasada działania:

Maszyna do czyszczenia węgla HHO wytwarza wodór (H2) i tlen (O2), które będą wysyłane do silnika przez rurę próżniową lub wlot powietrza. Następnie H2 wpadnie na powierzchnię osadów węglowych i połączy się z węglem, tworząc węglowodór. Wodór spali się tlenem, a osady węgla zostaną usunięte. Podczas tego procesu zostanie użyty środek do czyszczenia węgla HHO, zwiększający efekt czyszczenia, chroniący części silnika i przedłużający żywotność silnika.

Uwaga dotycząca bezpieczeństwa:

1. Maszyna do usuwania węgla i tlenu powinna być umieszczona w dobrze wentylowanym miejscu. Temperatura otoczenia nie powinna być niższa niż 0 ° C, maksymalna temperatura nie powinna być wyższa niż 40 ° C, a wilgotność względna nie powinna przekraczać 90%.

2. Umieść na płaskiej, czystej i suchej podłodze.

3. Nie umieszczaj ciężkich przedmiotów na górnej pokrywie urządzenia do usuwania wodoru i tlenu. W razie potrzeby wyłącz urządzenie i wyczyść obudowę półwilgotną szmatką. Nie przecieraj urządzenia żadnym rozpuszczalnikiem.

4. Podłączając przewód zasilający, upewnij się, że główny wyłącznik zasilania urządzenia jest wyłączony.

5. Przed uruchomieniem jakiegokolwiek źródła zasilania sprawdź, czy wszystkie połączenia przewodu zasilającego są bezpieczne i niezawodne.

6. Zaleca się umieszczenie maszyny do usuwania węgla i tlenu w ustalonej pozycji i zabronione jest przemieszczanie maszyny podczas procesu usuwania węgla.

7. Przed uruchomieniem urządzenia upewnij się, że samochód ma wystarczającą ilość benzyny, aby samochód mógł jechać z prędkością jałową przez ponad 30 minut bez wyłączania. Przed rozpoczęciem usuwania węgla należy potwierdzić, że samochód nie ma innych wadliwych usterek (takich jak prędkość biegu jałowego, wyciek oleju, czarny dym, nieprawidłowy hałas silnika, awaria układu zapłonowego, awaria układu wtrysku paliwa itp.).

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613632760179

WhatsApp : +8613632760179