aboutus

ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited

ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki: Zeayeto
Ilość pracowników: >132
Coroczne wyprzedaże: >5.97million
Rok założenia: 2013
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shenzhen Zeayeto Automotive Technology Co, LTD jest producentem i eksporterem wysokiej klasy sprzętu do konserwacji pojazdów samochodowych od 2013 roku. Produkty dotyczą pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Jest szeroko stosowany do konserwacji silnika spalinowego, skrzyni biegów, układu wspomagania kierownicy, układu smarowania, układu chłodzenia wodą, układu klimatyzacji, układu hamulcowego itp., Które zapewniają inteligentny i wygodny sposób na rynku części zamiennych na świecie. Nadal jesteśmy wiodącym dostawcą i producentem inteligentnych rozwiązań do konserwacji samochodów.

Zeayeto dostarcza produkty do 57 krajów. Przychody ze sprzedaży w 2018 r. Wynoszą 5,97 mln USD. Dzięki ponad 100 dobrze wyszkolonym i wykwalifikowanym pracownikom nasza roczna zdolność produkcyjna wynosi 24 tysiące sztuk. Ponad 10 serii urządzeń, wszystkie posiadają znaki CE, FCC, REACH, ROHS. Certyfikaty ISO 9001 i ISO14001. Wykorzystujemy zaawansowane urządzenia do produkcji i kontroli z Japonii, Niemiec i USA. Kontrola odbywa się przez cały przepływ procesu. Ponadto inwestujemy 10% przychodów ze sprzedaży w badania i rozwój podstawowych technologii i nowych obiektów w celu poprawy konkurencyjności. Dlatego projekt OEM / ODM jest absolutnie wykonalny i mile widziany.

Zorientowana na klienta, skoncentrowana na jakości, napędzana technologią to nasza nieustająca filozofia biznesu. Zeayeto zawsze wprowadza innowacyjne technologie i chce stać się znaną międzynarodową marką w branży konserwacji samochodów.

Filozofia Zeayeto Business: Technologia napędzana 、 Zorientowana na klienta 、 Jakość skoncentrowana.

Zeayeto Misja i cel: 1 iding Zapewnienie niezawodnych produktów Zeayeto pomaga swoim klientom osiągnąć trwałe korzyści ekonomiczne.

2 be Być znaną międzynarodową marką w branży konserwacji samochodów.

Zeayeto Values: Innowacja 、 Professional 、 Współpraca 、 Koncentracja 、 Odpowiedzialność 、 All Win.

-02-
Historia

Shenzhen Zeayeto Automotive Technology Co., Ltd powstała w 2013 r., Głównie produkuje automat do spłukiwania automatycznej skrzyni biegów. Części metalowe i części rdzenia są produkowane przez nas samych. Te samodzielnie wykonane części zapewniają jakość i wydajność.

Dla rozwijających się rynków, w 2014 roku powstał dział eksportu. Ma to na celu szeroką sprzedaż naszych produktów. Obecnie Zeayeto działa w 57 krajach i regionach, takich jak Aisa Południowo-Wschodnia, Ameryka Północna, Europa, Bliski Wschód, Ameryka Południowa itp.

Aby sprostać różnorodnym wymaganiom klientów, zaczęliśmy opracowywać różnorodne maszyny do konserwacji samochodów, takie jak tester wtryskiwaczy paliwa i środek czyszczący Machine Maszyna do przepłukiwania silnika Machine Maszyna do płukania hamulców, maszyna do czyszczenia silnika z węglem.

W 2017 roku z powodzeniem opracowaliśmy maszynę do czyszczenia karbonowych silników HHO, która została zaprojektowana specjalnie do usuwania wewnętrznych osadów węglowych z części, takich jak bloki silników samochodowych, świece zapłonowe i dysze doprowadzające paliwo. Maszyna do czyszczenia węglowego silnika HHO może pomóc zwiększyć moc silnika, zmniejszyć ilość spalin pojazdu i zmniejszyć zużycie paliwa. Jest to najbardziej popularna i innowacyjna technologia metody dekarbonizacji po osadzaniu węgla w piance i osadzaniu węgla typu spot.

-03-
Usługa

1. Zapewniamy elastyczne i profesjonalne usługi konsultacyjne z 11 doświadczonymi inżynierami R&D i 8 pracownikami sprzedaży międzynarodowej.

2. Zapewniamy, że wszystkie zapytania są udzielane w ciągu 24 godzin, reklamacje mogą być rozpatrywane w ciągu 48 godzin, 99% + zamówienia mogą być dostarczone zgodnie z harmonogramem.

3. Witamy naszych klientów od projektu do masowej produkcji i znajomości rynków docelowych, zapewniamy kompleksowe rozwiązania i usługi OEM.

4. Rozumiemy, że wsparcie posprzedażowe ma kluczowe znaczenie i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom poziom usług, których potrzebują.

5. Oferujemy ciągłe wsparcie angcy i szkolenia dotyczące maszyn i rynku.

-04-
Nasz zespół

Zeayeto był kierowany przez profesjonalnego inżyniera, który ma ponad 11-letnie doświadczenie, które zostało zorganizowane przez 1 dyrektora generalnego, 1 dyrektora fabryki, 2 menedżerów, 10 zespołu inżynierów ds. Badań i rozwoju, 18 zespołów inżynierów ds. Jakości i 8 zespołów ds. Sprzedaży zamorskiej, 8 zespołu ds. Marketingu, 84 normalnych sztabów. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju produktów do pielęgnacji samochodów, wszystkie produkty są projektowane i rozwijane przez nas samych i otrzymujemy patent na projekt, który może spełnić wymagania OEM / ODM.

Istnieje pięć głównych departamentów koordynujących regularną działalność Zeayeto. Dział inżynierski odpowiada za badania i rozwój produktów oraz kontrolę jakości; Dział marketingu głównie promujący produkty i rozszerzający nasz rynek; Dział sprzedaży obsługuje zapytania i zwroty od klientów, służy potencjalnym klientom; Dział produkcji dosłownie odpowiada za produkcję. Dział administracyjny koncentruje się na wewnętrznym zarządzaniu personelem. Ponadto w dziale produkcji znajdują się cztery działy wspierające prace badawczo-rozwojowe i produkcję, którymi są zakład elektroniczny, zakład produkcji arkuszy, zakład obróbki części i zakład montażowy. Zeayeto może zaoferować Ci wykwalifikowany i niezawodny produkt z całym wsparciem z tych czterech sekcji.

Szczegóły kontaktu