products

Produkty do czyszczenia depozytów na węgiel czerwony benzyny / dekarbonizacji silników do samochodów

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Zeayeto
Orzecznictwo: CE FCC
Numer modelu: TD-501
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Opakowania drewniane
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T / TL / C Paypal
Możliwość Supply: 400 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Maszyna do czyszczenia karbonowego silnika Pakiet: Drewniane etui
Medium roboczego: Środek czyszczący Napięcie znamionowe: DC 12V
aplikacji: Silniki benzynowe Waga brutto: 50 kg
High Light:

engine carbon removal products

,

engine decarbonizer machine


opis produktu

Czerwony silnik benzynowy do czyszczenia karbonowych konwerterów czyszczących do samochodów

Dlaczego katalizator się brudzi?

Katalizator jest jednym z podstawowych elementów układu kontroli emisji spalin pojazdu. Traktuje wiele szkodliwych emisji wytwarzanych przez silnik, przekształcając je w wodę i nieszkodliwe gazy. Jeśli katalizator działa wadliwie, należy go szybko wymienić.
Katalizator jest zaawansowanym komponentem silnika, który wykorzystuje różne zasady chemii organicznej. Rdzeń jest zwykle monolitem ceramicznym o strukturze plastra miodu. Folia z metali szlachetnych jest układana na monolicie, który służy do przechwytywania gazów spalinowych i rozkładania ich. Ta reakcja, występująca w wysokich temperaturach, powoduje, że spaliny są znacznie mniej szkodliwe dla środowiska. Ceramiczny monolit jest zamknięty w szczelnej obudowie i jest dodatkowo chroniony przez powłokę izolacyjną.
Źle konserwowany lub wadliwy konwerter katalityczny powoduje nadmierne zużycie paliwa, a także utratę mocy silnika i ogólnej wydajności.
Teoretycznie konwerter katalityczny jest zaprojektowany tak, aby trwał przez cały okres użytkowania pojazdu, a więc twierdzą producenci. Wiadomo jednak, że katalizatory trwają średnio około 120 000 km.
Katalizator działa tylko w temperaturach powyżej 750 ° F. Oznacza to, że trwa kilka minut (około 10 km), zanim katalizator naprawdę zacznie wykonywać swoją pracę. Dlatego właśnie w ciągu tych pierwszych kilku kilometrów najbardziej istotne są emisje gazów toksycznych.
Środek czyszczący służy do TD-501 może łatwo rozwiązać te problemy. Istnieją dwa rodzaje środków czyszczących do czyszczenia Trójdrożny katalizator, który jest środkiem czyszczącym na bazie wody i oleju.

Dane techniczne:

Numer modelu TD-501
Nazwa produktu Maszyna do czyszczenia karbonowego silnika
Napięcie 12 V DC
Moc znamionowa 150W
Ciśnienie robocze 0-1,6 MPa
Waga 38 kg
Rozmiar 43 * 40 * 100 cm
Wymiar pakietu 47 * 41 * 110 cm
Zakres temperatur otoczenia -5 ° C ~ 50 ° C
Endoskop Piksel 1,3 miliona
Pakiet Drewniana skrzynka
Czynnik roboczy Chemiczny środek czyszczący
Podanie Silniki benzynowe
Stosowanie Czysty węgiel silnika samochodowego


Jak wyczyścić katalizator?

Najdroższą opcją jest całkowita wymiana części. To właśnie zaproponuje większość mechaników. Cena komponentu różni się w zależności od marki i typu silnika, ale średnia wynosi od 370 do 745 USD.
Umiarkowanie kosztowna opcja , która wymaga nieco więcej czasu i trochę doświadczenia mechanicznego, to całkowite usunięcie katalizatora w celu zastąpienia go prostą rurą. Prosta rura to kawałek metalowej rury, która zastępuje katalizator w pojeździe, ale nie oczyszcza spalin w celu ochrony środowiska. Główną motywacją instalacji prostej rury jest zwiększenie wydajności. Rzeczywiście, katalizator, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia spalin, powoduje niewielką utratę prędkości i odzysku. Jeśli zajdzie konieczność wymiany katalizatora, prosta rura jest tanią, choć szkodliwą dla środowiska alternatywą.
Najtańsza opcja , bez konieczności demontażu katalizatora, wymaga jedynie maszyny i środka do czyszczenia butelek. Nasza maszyna czyszcząca z węglem silnikowym czyści konwerter całkowicie, a efekt może być widoczny, ponieważ po czyszczeniu jest jakiś wylot brudu z rury wylotowej.

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613632760179

WhatsApp : +8613632760179